неділя, 12 листопада 2017 р.

Зустріч випускників

Ні, жодної круглої дати.

Просто побачив надзвичайно цікаві дистанційні навчальні курси для вчителів. Один присвячений просто створенню сайтів (на ВордПрес), інший використанню сайта як педагогічного органайзера. Цікаво? А то.

До речі,  другий згаданий курс скоро почнеться - і при тій події біля 150 зацікавлених. Реальний інтерес. Але... От я прочитав:

З попередніми відгуками про даний курс можна ознайомитися на сайті Академії інноваційного розвитку освіти: http://www.airo.com.ua/diyalnist/navchannya/ 

І на тому посиланні відгуки. У відомому форматі Дискус, ну при статтях на сайтах воно завжди використовується. Дуже неефективний спосіб. У порівнянні з Фейсбуком, звісно, бо хто там що написав, про що... Ну і жодного посилання. А хочеться ж подивитись на той Органайзер. Ну  хоча б один.

То я і подумав, може пошукати по різних форумах випускників тих курсів, запросити на зустріч, обмін накопиченим досвідом? Подумав, подумав - та й зробив. Зрозуміло, не забувши і про автора тих курсів.

І тут же можна одержати відповідь на ще одне цікаве питання: як по тих форумах буде розподілений інтерес, реакція членів тих спільнот? І щодо питання як такого, і щодо досвіду участі в тих курсах. Ну от таке маленьке дослідження.

1. Постіндустріальна освіта 0. 917.

2. Початкова школа 3. 25 598.

3. Уміти вчити 12 лайків. 4 072 учасники.

4. Союз освітян не пройшло модерацію.

5. Росток 2 лайки.

6. Лабораторія не пройшло модерацію.

7. ...

8. Освітня політика не пройшло модерацію.

9. Народний учитель 2 лайки. 2 651 учасник.

10. Полтава 0 лайків, бачили 14 учасників з 23.

11. Вільна профспілка 1 лайк. 59 учасників.

12. ХХІ сторіччя не пройшло модерацію.

13. Освітяни SOS не пройшло модерацію.

14. Гуманна педагогіка 1 лайк. 1 221 учасник.

15. Хмельницький 1 лайк. 5 075.

16. Миколаїв 0. 233 учасники.

---

Лайки лайками, колегам спасибі. Тим модераторам, що не пускають в "свої" форуми "чужі" повідомлення, велике дружнє привітання, але де ж випускники? Не відгукнулись. Ну почекаємо.

Випадково наштовхнувся ось на дуже цікаву статтю на дуже цікавому сайті. Виглядає дуже потужно, правда? Але повідомлення за 15 рік. От би нам з автором поговорити. Це ж в руслі тих курсів, про які ми зараз говоримо?

----

Життя триває...
Так, знову стартує курс, який видається таким цікавим, але ще і таємничим. Бо не дуже зрозуміло з результатами навчання. Хочеться ж побачити ті органайзери в житті, в роботі. Ну тепер, здається, ми вже ближчі до успіху.

Хоча... Повідомлення про подію є, а от дискусії при ньому нема. Це так задумано?
Немає коментарів:

Дописати коментар