Що ставити? Текст. Де ставити текст. Такий, знаєте, невеличкий, але більший за звичайний пост, що його ставлять в тому чи іншому форумі. От наприклад.
А які варіанти? Ну, принаймні чотири, а в кожного свої плюси і мінуси:
Що ставити? Текст. Де ставити текст. Такий, знаєте, невеличкий, але більший за звичайний пост, що його ставлять в тому чи іншому форумі. От наприклад.
А які варіанти? Ну, принаймні чотири, а в кожного свої плюси і мінуси:
... ще не відбулись, ще тільки стартують. І то ж в трьох місцях чи на трьох майданчиках. От погляньте: 1, 2, 3. Втім, давайте поки що познайомимся з містом (чи містечком? це зневажливо чи навпаки - приязно?)
Ну і тепер будемо чекати, що буде далі? А буде? Ну, я маю на увазі, чи відбудеться продовження розмови про здобутки педагогів-новаторів і подальший розвиток інформаційного кластеру міста. Інформаційно-педагогічного, як сказати точніше. А перше питання зрозуміле: на якому ж з трьох згаданих майданчиків варто розмовляти? А треба обрати? А відразу на трьох?
Про цілий проект можна дізнатись на Всеосвіті, а тут ми наведемо один його допоміжний матеріал, довідничок, можна сказати.
Принагідно відчуємо різницю у використанні тих чи інших сайтів для завдань будівництва Нової української школи.
Це я був на вебінарі:
І тепер хочу посприяти тому, щоб кожен (та ну...) вчитель цієї теми долучивсь. Ну всі ж можливості є, про це далі, до того ж тема важлива і для учнів (так, так, для тих, хто хоче бути сучасним, просунутим, вчитись у виші), і для батьків, і для менеджерів освіти, і для депутатів чи громадських активістів - ну, далі про це поговоримо докладніше.
Ні, нічого зарозумілого, зараз побачите. Цей текст стояв на миколаївському сайті, який путіністи зруйнували. Ну і, здавалось їм, викреслили відомих мислителів з нашого інформаційного поля. Та не так сталося, як їм гадалося. Був в гостях у старих знайомих, бачу, не працює посилання. Так, треба поновити, дати відсіч ворогу. Бо ж що є нашою найгострішою зброєю в цій гібридній війні? Так, знання, правда Людства проти брехні Кремля. Ну, даруйте вже мені цей пафос, переходимо до діла.