субота, 18 січня 2020 р.

Другий форум в Конотопі?

Йдеться про форуми вчительських методоб'єднань. Ну в даному випадку районних. Бо один (істориків) там вже є, а може з'явиться і ще одни - початкових класів. Про це розмовляємо тут. І мені подумалось: треба ж підтягнути якусь аргументацію? Ну, взяти отой згадуваний текст зі сторінки 82 і подумати, а якби ж то був в Конотопі форум вчителів початкових класів, то це було б краще для тої історії чи гірше? Що краще, то точно, але от в деталях, як саме краще, чому?

вівторок, 14 січня 2020 р.

1000

Це наш форум подолав таку позначку. Треба відмітити? А то!

До вашої уваги святкова кантата. У двох частинах. Перша: алегро. Друга: модерато.

понеділок, 30 грудня 2019 р.

Освітологія

От, дізнавсь, що є вже така наука. А ви знали?

Книжка надто серйозна, об'ємна. Втім, мене тут цікавила вузька тема - Інтернет. Ну я так і запитавсь.Виявилось, що на 744 сторінках він згаданий 11 разів, що вмістилось в 7 фрагментів. Я, звісно, дещо підкреслив, хоч від коментарів утримався.

пʼятниця, 20 грудня 2019 р.

Єланець-2

Так, це новий план дій для проекту Єланець. Під умовним номером другим.

Ну так перший же варіант не спрацював. Відтак потрібен інший. Але спочатку про невдачу попереднього плану. Чому ж так сталося, чому його заблокували організатори конференції, умовна Кафедра?

четвер, 19 грудня 2019 р.

Не так сталося...

Одержав листа:

Кафедра філософії ХДАУ 17 дек. 2019 г., 08:53 (1 день назад)
Дякуємо за співпрацю!. У друкуванні тез Вам відмовлено, у зв'зку з тим, що матеріали не відповідають заявленим вимогам.

--- Оригінальне повідомлення ---
Від кого: "Вадим Петриченко" <vadimpetrich@gmail.com>
Дата: 10 листопада 2019, 09:27:42


Йдеться про участь в такій от конференції  Ну вже тепер що ж робити, надрукуємо самостійно. Шкода, звісно, що учасники конференції не побачать. Всі, деяким я, звісно, напишу, запрошу до проекту, що тепер має дещо змінити свій план, але ж це не страшно?

Втім, треба спочатку закінчити з питанням про статтю, що не відповідає вимогам. Далі продублюємо текст для тих, хто на посилання ходити лінується чи просто не любить.

понеділок, 14 жовтня 2019 р.

Єланець не запрошує

Так, не запрошували мене в Єланець. Одна вчителька (пізнав по суворому тону) мені це у форумі зауважила. Але я таки зібрався і махнув у відрядження. Віртуальне, звісно, але тепер от подаю звіт. І запрошую. Зрозуміло, в першу чергу єланецьких педагогів, але не тільки. Подивитись, подумати і сказати своє слово. Діалог важливий. Професійний, громадянський, це розвиток.

неділя, 23 червня 2019 р.

Сталий розвиток і шкільна біологія

З великим інтересом переглянув дві статті Інні Кореневої. От перша, а це друга.

Авторці подяка, тема цікава і робота виконана велика. Не буду занурюватись у коментарі, що їх заслуговує матеріал, присвячений такій складній темі. Мені йдеться про те, а що ж далі? От про це і хочу поговорити.

Звісно, що з авторкою, але так само і з дотичними галузі фахівцями - науковцями, журналістами. А головне - з педагогами. Вони ж тут головний фактор, чи не так?